BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugstus Agurkai

Žinot, grikių košė yra jėga. Gali uždėt virt ir per tą laiką eit į dušą. Išeini iš dušo ir iškart gali valgyt, ne kaip kokią keturių grūdų košę, kurią reikia visą laiką maišyt, ir dar vistiek pridega…

Be to keturių grūdų košei dar reikia laukt kol užvirs pienas, taip kad grikių košė(20min) laimi prieš keturių grūdų košę(3min.)

Taip, kad valgykit grikius.

P.S. Šiandien pavyko pradėt kelimąsi anksti ryte, 4:30.

Rodyk draugams

Jau seniai buvau praradęs viltį, kad neberasiu daugiau ypatingų, mano labai mėgstamos muzikos, atlikėjų. Prie tokių dainininkų kaip Frank Sinatra, Dean Martin, Bing Crosby, Julie London… šiandien atradau dar vieną tikrai puikų, retro laikų dainininką - Matt Monro.

http://www.youtube.com/watch?v=ISWOrI0WaLs

Rodyk draugams

Šiandien buvau pas dantistę. Sėdžiu, praktiškai miegu atlošęs galvą, ir staiga į galvą šovė mintis, kiekgi dantų yra sutaisius mano dantistė? Pradėjęs skaičiuot, 6-8 klientai kasdien, po vidutiniškai 1-2 kariesus nuo kiekvieno + nuo kai kuriems klientams kanalų platinimas… Taigi suskaičiavau, kad per metus vidutiniškai dantistė sutaiso apie du su puse tūkstančio - tris tūkstančius (2500-3000) dantų ir dantukų (Čia dar neskaitant senjorų, kuriem reikia vos ne visus 32 reikia sudėliot).

Taigi išdirbi 40 metų dantistu ir gali pasigirt, kad esi pataisęs 100000 dantų! Tai bent!

Rodyk draugams

Taip jau gaunasi, kad dažnai, to net nepajausdami, apsiribojam tam tikrais kasdieniais reikalais, siauria žinių sfera, ar tai būtų mokslai, ar darbas, ar šiaip nieko neveikimas. O taip apriboti savo akiratį tikrai ne į gera. Sakykime šiuo metu beveik visą mano laiką suvalgo mokslai: dažnai ne kiekvienam suprantama gamtos mokslų teorija ir uždaviniai. Gilinimasis į vieną sritį tikrai yra puiku ir įdomu, tačiau pradeda jaustis, kaip tampi ne toks kūrybingas kitose srityse, nebe toks įdomus draugams ir šiaip aplinkiniams.

O asmenybės įdomumas ir kūrybiškumas yra turbūt vienos svarbiausių žmogaus sąvybių tiek bendraujant, tiek tiesiog gerai jaustis. Nežinau kaip jūs, bet negaliu neatkreipt dėmesio į išskirtinai įdomius ir kūrybingus žmones, ir tai kartais netgi verčia jaustis kiek nepatogiai, šiek tiek savimi nebepasitikėti.

Taigi reikia stengtis tobulėti visose srityse, plėsti akiratį, kiekvieną dieną išmokti ką nors naują. Taigi šiandien pradedu įgyvendint savo naują planą. O pradėsiu nuo http://russelldavies.typepad.com/planning/2006/11/how_to_be_inter.html , kur tikrai yra gerų ir tikrai paprastų idėjų, nuo ko pradėti.

Iš sąrašo manau pavyks įgyvendinti šiuos tikslus:

  • Kiekvieną dieną nufotografuoti ką nors naujo ir tai parodyti visiems. Tai turėtų padėt būti šiek tiek pastabesniu, baigt per daug užsisvajot ir stebėt kas ir kur aplink vyksta.
  • Pradėti blogą ir stengtis jį kuo dažniau pildyt. Iš tikrųjų, kad pradėti blogą yra gera idėja, supratau tik perskaitęs tą sąrašą.
  • Kiekvieną savaitę perskaityti bent viena naują žurnalą.
  • Kiekvieną mėnesį parašyti apie matytą filmą, skaitytą knygą, matytą meno kūrynį, ar tiesiog kažką idomaus.
  • Gaminti, daryti kažką. Viskas, pats laikas išmokt normaliai gamint valgyt :)
  • Skaityti knygas. Seniai buvo laikas.

Taigi darydamas šiuos dalykus tikiuosi pavyks tapti po truputėlį užimtesniu, veiklesniu, tobulinti savo rašymo įgūdžius, išmoksiu kept pyragą :)

Patariu ir jums tai pabandyti. Galbūt turite kokių nors patarimų, gerų idėjų, ką dar prie viso šito galėčiau nuveikt.

Palinkėkit man sėkmes ir svarbiausia valios :)

http://russelldavies.typepad.com/planning/2006/11/how_to_be_inter.html

Rodyk draugams

Labas,

Rašytojas iš manęs nekoks, tačiau čia turbūt geriausia vieta pradėti tobulintis.

Taigi šiandien pradedu pildyt savo blogą :)

Rodyk draugams