Taip jau gaunasi, kad dažnai, to net nepajausdami, apsiribojam tam tikrais kasdieniais reikalais, siauria žinių sfera, ar tai būtų mokslai, ar darbas, ar šiaip nieko neveikimas. O taip apriboti savo akiratį tikrai ne į gera. Sakykime šiuo metu beveik visą mano laiką suvalgo mokslai: dažnai ne kiekvienam suprantama gamtos mokslų teorija ir uždaviniai. Gilinimasis į vieną sritį tikrai yra puiku ir įdomu, tačiau pradeda jaustis, kaip tampi ne toks kūrybingas kitose srityse, nebe toks įdomus draugams ir šiaip aplinkiniams.

O asmenybės įdomumas ir kūrybiškumas yra turbūt vienos svarbiausių žmogaus sąvybių tiek bendraujant, tiek tiesiog gerai jaustis. Nežinau kaip jūs, bet negaliu neatkreipt dėmesio į išskirtinai įdomius ir kūrybingus žmones, ir tai kartais netgi verčia jaustis kiek nepatogiai, šiek tiek savimi nebepasitikėti.

Taigi reikia stengtis tobulėti visose srityse, plėsti akiratį, kiekvieną dieną išmokti ką nors naują. Taigi šiandien pradedu įgyvendint savo naują planą. O pradėsiu nuo http://russelldavies.typepad.com/planning/2006/11/how_to_be_inter.html , kur tikrai yra gerų ir tikrai paprastų idėjų, nuo ko pradėti.

Iš sąrašo manau pavyks įgyvendinti šiuos tikslus:

  • Kiekvieną dieną nufotografuoti ką nors naujo ir tai parodyti visiems. Tai turėtų padėt būti šiek tiek pastabesniu, baigt per daug užsisvajot ir stebėt kas ir kur aplink vyksta.
  • Pradėti blogą ir stengtis jį kuo dažniau pildyt. Iš tikrųjų, kad pradėti blogą yra gera idėja, supratau tik perskaitęs tą sąrašą.
  • Kiekvieną savaitę perskaityti bent viena naują žurnalą.
  • Kiekvieną mėnesį parašyti apie matytą filmą, skaitytą knygą, matytą meno kūrynį, ar tiesiog kažką idomaus.
  • Gaminti, daryti kažką. Viskas, pats laikas išmokt normaliai gamint valgyt :)
  • Skaityti knygas. Seniai buvo laikas.

Taigi darydamas šiuos dalykus tikiuosi pavyks tapti po truputėlį užimtesniu, veiklesniu, tobulinti savo rašymo įgūdžius, išmoksiu kept pyragą :)

Patariu ir jums tai pabandyti. Galbūt turite kokių nors patarimų, gerų idėjų, ką dar prie viso šito galėčiau nuveikt.

Palinkėkit man sėkmes ir svarbiausia valios :)

http://russelldavies.typepad.com/planning/2006/11/how_to_be_inter.html

Patiko (0)

Rodyk draugams